Żaki na podium w Szamocinie!!!

W sobotę 7 marca, najmłodsi adepci naszego klubu zagrali w turnieju halowym pod nazwą Mini Mundial w Szamocinie. W turnieju wzięło udział 8 drużyn z 7 klubów. Młodzi Unici w grupie pokonali Leśnik Margonin 3:0 (Jasiu-2, Sylwek), Polonię Chodzież 2:1 (Sylwek, Marcelina) oraz zremisowali z Fair-Play I Złotów 0:0. W półfinale niestety musieli uznać wyższość Fair-Play II Złotów, co oznaczało że zagrają o 3 miejsce. W meczu o brąz pokonali Kłos Budzyń 1:0 (Sylwek), tym samym zajęli najwyższe miejsce w dotychczasowych startach. Cały turniej wygrała Polonia Chodzież. Królem Strzelców został Sylwek Kępiński. BRAWOOO!!!!

Unia: M.Adamski - Nikodem Maroszek, Michał Uciński, Szymon Pietrzycki, Sylwek Kępiński, Jasiu Słapek, Marcelina Piechowiak, Miłosz Wilczyński, Eryk Urban, Antek Linetty