0

Sokół Damasławek - UNIA Wapno 1:1 (0:0)

Sokół Damasławek - UNIA Wapno 1:1 (0:0)

Bramka: M.Chojnacki UNIA: T.Pankowski - A.Cichy, M.Chojnacki, G.Olszewski, H.Olszewski - P.Dera, M.Seidel, Ł.Wiśniewski, K.Seidel - K.Barkowski, S.Janowiak Zmiany: A.Piechowiak, K.Jucha

0

(J) Unia Ujście - Unia Wapno 0:1 (0:1)

(J) Unia Ujście - Unia Wapno 0:1 (0:1)

Bramka: Samobójcza 1' Unia: K.Jucha - R.Baczyński (60 F.Majchrowicz), W.Smaga, E.Pawłowski, D.Koliński - A.Goździk (80 M.Wutkowski), P.Meller, D.Dittmajer, P.Przesławski (50 K.Kotecki, 72 P.Baczyński) - D.Wlizło, M.Sokołowski W 65 min czerwoną kartką został ukarany E.Pawłowski...

0

(M) Unia Wapno - Sokół Damasławek 5-4 (2-1)

(M) Unia Wapno - Sokół Damasławek 5-4 (2-1)

Bramki dla Unii: M. Jaruzal 4, K. Pawłowski  Unia: P. Andryańczyk, K. Hałas, P. Sajnaj, O. Adamczewski, Sz. Lihs, X. Raczkowski, K. Pawłowski (C), M. Jaruzal, M. Adamski  Ponadto grali: M. Nowicki, Sz. Zadroga, K. Nowicki, M. Grewling, M. Maksym, O. Jach 

0

(J) Unia Wapno - Wełna Skoki 2:0 (1:0)

(J) Unia Wapno - Wełna Skoki 2:0 (1:0)

Bramki: D.Koliński 33', D.Dittmajer 79' Asysty: D.Wlizło, F.Majchrowicz Unia: K.Jucha - N.Jaruzal, M.Jerzakowski, E.Pawłowski,...

0

UNIA Wapno - Noteć Rosko 2:1 (1:1)

UNIA Wapno - Noteć Rosko 2:1 (1:1)

Bramki: A.Cichy, K.Seidel UNIA: T.Pankowski - M.Chojnacki, S.Maksym,G.Olszewski, H.Olszewski - K.Seidel, Ł.Wiśniewski, K.Barkowski, P.Dera...

0

(M) Orzeł Osiek - Unia Wapno 1-7 (1-1)

(M) Orzeł Osiek - Unia Wapno 1-7 (1-1)

Bramki dla Unii: M. Jaruzal 3, K. Pawłowski 3, M. Maksym  Unia: M. Nowicki, K. Hałas, O. Adamczewski, Sz. Lihs, K. Jach, O. Łasut, K....

0

(T) Zamek Gołańcz - Unia Wapno 4:4(0:1)

(T) Zamek Gołańcz - Unia Wapno 4:4(0:1)

Bramki: G. Figiel - 2, P. Baczyński, O. Baczyński Asysty: P. Baczyński, S. Kabaciński, G. Figiel Unia: K. Kuchta, B. Sierszulski, J. Andrzejewski, F. Majchrowicz (k), K. Kotecki, K. Jakubowski, S. Kabaciński, M. Cyganek, P. Baczyński, G. Figiel, F. Adamczewski Grali również: O....

0

(O) Turniej w Gołańczy

(O) Turniej w Gołańczy

Drużyny: Sokół Damasławek, UNIA Wapno, Zamek Gołańcz. Wyniki UNII Wapno: 1. Zamek Gołańcz - UNIA Wapno 0-2 ( F. Raczkowski, H. Sikorski ) 2. Goool Gołańcz - UNIA Wapno 0-3 walkower 3. UNIA Wapno - Skoki 3-0 walkower 4. Sokół Damasławek - UNIA Wapno 0-1 ( F...

0

(O) Turniej w Damasławku

(O) Turniej w Damasławku

Drużyny: Sokół Damasławek, Zamek Gołańcz, GOOOL Gołańcz, UNIA Wapno. Wyniki UNII Wapno: 1. Sokół Damasławek - UNIA Wapno 2:0 2. UNIA Wapno - GOOOL Gołańcz 3:3 ( F. Raczkowski 3 ) 3. Zamek Gołańcz - UNIA Wapno 3:1 ( F. Raczkowski ) Klasyfikacja końcowa 1. Sokół...

0

(M) Unia Wapno - Zamek Gołańcz I 3-3 (2-0)

(M) Unia Wapno - Zamek Gołańcz I 3-3 (2-0)

Bramki dla Unii: Sz. Zadroga 2, E. Kuś  Unia: P. Andryańczyk, K. Hałas, E. Kuś, O. Adamczewski, P. Sajnaj, Sz. Zadroga, K. Pawłowski, M. Adamski, M. Jaruzal  Ponadto grali: M. Nowicki, X. Raczkowski, O. Jach, K. Jach, Sz. Lihs, M. Grewling, Sz. Szymański 

0

(J) Unia Wapno - Gryf Zofiowo 1:0 (0:0)

(J) Unia Wapno - Gryf Zofiowo 1:0 (0:0)

Bramka: M.Sokołowski 78' Asysta: W.Odrobiński Unia: D.Wlizło - N.Jaruzal, M.Jerzakowski, W.Smaga, D.Koliński - P.Przesławski, E.Pawłowski, D.Dittmajer, K.Kotecki (48 F.Majchrowicz) - W.Odrobiński, M.Sokołowski Rezerwa: R.Baczyński

0

(T) Unia Wapno - Sokół Szamocin 2:2(0:0)

(T) Unia Wapno - Sokół Szamocin 2:2(0:0)

Bramki: S. Kabaciński - 2 Asysty: P. Baczyński, F. Adamczewski Unia: K. Kuchta. K. Jakubowski, J. Andrzejewski, F. Majchrowicz (k), O. Grabarski, Sz. Grajek, M. Cyganek, B. Sierszulski, S. Kabaciński, P. Baczyński, G. Figiel Grali również: F. Adamczewski, Ł. Kabaciński, K....

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości