0

UNIA Wapno - Fortuna Wieleń 3:1 (2:0)

UNIA Wapno - Fortuna Wieleń 3:1 (2:0)

Bramki: P.Dera, A.Piechowiak, Ł.Wiśniewski UNIA: T.Pankowski - M.Chojnacki, S.Maksym, G.Olszewski, H.Olszewski - K.Seidel, Ł.Wiśniewski, K.Barkowski, P.Dera - A.Piechowiak, A.Cichy Zmiany: K.Jucha, S.Janowiak, D.Wlizło

0

(J) Unia Wapno - Unia Ujście 1:0 (1:0)

(J) Unia Wapno - Unia Ujście 1:0 (1:0)

Bramka: D.Koliński 30' Asysta: A.Goździk Unia: D.Wlizło - N.Jaruzal, D.Koliński, W.Smaga, R.Baczyński (41 K.Jakubowski) - F.Majchrowicz (75 K.Kotecki), E.Pawłowski, A.Goździk, P.Baczyński (41 J.Andrzejewski) - P.Przesławski - P.Meller

0

UNIA Wapno - Noteć Czarnków 0:3 (0:0)

UNIA Wapno - Noteć Czarnków 0:3 (0:0)

UNIA: T.Pankowski - A.Cichy, S.Maksym, M.Chojnacki, H.Olszewski - K.Seidel, Ł.Wiśniewski, K.Barkowski, K.Jucha - P.Dera, S.Janowiak Zmiany: A.Piechowiak, S.Żarnowski

0

Radwan Lubasz - UNIA Wapno 0:4 (0:1)

Radwan Lubasz - UNIA Wapno 0:4 (0:1)

Bramki: K.Barkowski-2. Ł.Wiśniewski, M.Seidel UNIA: T.Pankowski - M.Chojnacki, S.Maksym, G.Olszewski, H.Olszewski - K.Seidel, M.Seidel,...

0

(O) Turniej w Gołańczy

(O) Turniej w Gołańczy

Dnia 30.10.2018 roku w Gołańczy odbył się piąty, ostatni turniej rundy jesiennej rozgrywek orlików. W turnieju wzięły udział...

0

(M) Sokół Damasławek - Unia Wapno 0-5 (0-4)

(M) Sokół Damasławek - Unia Wapno 0-5 (0-4)

Bramki dla Unii: K. Pawłowski 3, M. Jaruzal, bramka samobójcza  Unia: P. Andryańczyk, J. Ciszewski, O. Adamczewski, K. Hałas (C), P....

0

UNIA Wapno - Polonia Jastrowie 0:0

UNIA Wapno - Polonia Jastrowie 0:0

UNIA: T.Pankowski - M.Chojnacki, S.Maksym, G.Olszewski, H.Olszewski - A.Piechowiak, M.Seidel, K.Barkowski, P.Dera - A.Cichy, S.Janowiak

0

(T) Iskra Wyszyny - Unia Wapno 8:1(3:0)

(T) Iskra Wyszyny - Unia Wapno 8:1(3:0)

Bramka: M. Jaruzal Asysta: K. Pawłowski Unia: B. Sierszulski, K. Jakubowski, J. Andrzejewski, O. Grabarski, Sz. Grajek (k), W. Sufryt, K. Pawłowski, M. Jaruzal, P. Baczyński, O. Baczyński, G. Figiel Grał również: K. Sokołowski

0

Stella Białośliwie - UNIA Wapno 0:2 (0:0)

Stella Białośliwie - UNIA Wapno 0:2 (0:0)

Bramki: K.Barkowski, K.Seidel UNIA: T.Pankowski - A.Cichy, M.Chojnacki, G.Olszewski, H.Olszewski - K.Seidel, Ł.Wiśniewski, K.Barkowski, K.Jucha - P.Dera, S.Janowiak Zmiany: S.Żarnowski, D.Wlizło

0

(T) Unia Wapno - Zamek Gołańcz 4:2(1:1)

(T) Unia Wapno - Zamek Gołańcz 4:2(1:1)

Bramki: G. Figiel - 3, O. Baczyński Asysty: O. Baczyński - 3, G. Figiel Unia: F. Adamczewski, K. Jakubowski, J. Andrzejewski, G. Figiel, Sz. Grajek (k), B. Sierszulski, O. Grabarski, O. Baczyński, W. Sufryt, K. Pawłowski, M. Jaruzal Grali również: Ł. Kabaciński, E. Kuś, P. Sajnaj

0

UNIA Wapno - Włokniarz Okonek 1:3 (1:2)

UNIA Wapno - Włokniarz Okonek 1:3 (1:2)

Bramka: Ł.Wiśniewski UNIA: T.Pankowski - M.Chojnacki, S.Maksym, H.Olszewski - K.Seidel, G.Olszewski, Ł.Wiśniewski, A.Piechowiak - A.Cichy, P.Dera, K.Barkowski Zmiany: S.Janowiak,K.Jucha

0

(M) Zamek Gołańcz I - Unia Wapno 0-2 (0-0)

(M) Zamek Gołańcz I - Unia Wapno 0-2 (0-0)

Bramki dla Unii: K. Hałas, K. Pawłowski  Unia: M. Nowicki, J. Ciszewski, O. Adamczewski, K. Hałas (C), P. Sajnaj, M. Adamski, K. Pawłowski, N. Sokołowski, K. Szafranek  Ponadto grali: M. Grewling, O. Łasut, M. Maksym, Sz. Zadroga, X. Raczkowski, M. Jaruzal 

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości