Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów 2019

W ostatni piątek lutego, w IBB Andersia Tower w Poznaniu, wręczono wyróżnienia laureatom przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów 2019 Wielkopolska i Ziemia Lubuska. Celem tego projektu jest promocja najlepszych produktów, usług i dokonań firm, samorządów lokalnych oraz szeroko rozumianych działań ekologicznych i organizacyjnych. Przedsięwzięcie służy również promocji walorów gospodarczych i ekologicznych regionu, jego powiatów i gmin.

Podczas uroczystej, jubileuszowej 25. gali, wyróżniono niespełna dziewięćdziesiąt z przeszło 280 zgłoszeń. Tym bardziej miło nam, że wśród nagrodzonych tytułem Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów znalazła się Unia Wapno. Nasz klub został doceniony za działania na rzecz propagowania i rozwoju sportu i bazy sportowej oraz edukację sportową wśród dzieci i młodzieży w oparciu o 100-letnią tradycję i doświadczenie. Wyróżnienie odebrali Sekretarz klubu Andrzej Linetty oraz Przewodniczący Rady Gminy Wapno Radosław Piechowiak – trenerzy drużyn młodzieżowych Unii. Na ich ręce trafiły również gratulacje Starosty Wągrowieckiego, pana Tomasza Kranca.

Galę uświetniły m. in. występy orkiestry dętej, grupy mażoretek oraz koncerty Joanny Aleksandrowicz i Ani Wyszkoni.