Unia w KLUBIE

Miło nam poinformować, że Unia Wapno drugi rok z rzędu otrzyma dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Rządowego Programu „KLUB”. Wyniki naboru poznaliśmy 10 czerwca, a Unia znalazła się wśród szczęśliwych 3732 małych i średnich klubów sportowych. Wysokość dofinansowania, o jaką ubiegał się nasz klub, wynosi 10 tys. zł i zostanie ono przeznaczone m. in. na utworzenie zespołu żaków, tj. dzieci w wieku 8 - 10 lat. W ramach tej kwoty za 4 tys. zł zakupiony zostanie sprzęt sportowy, a 6 tys. zł trafi do dwóch szkoleniowców jako wynagrodzenie brutto za prowadzenie zajęć sportowych. Unia w programie „KLUB” bierze udział po raz trzeci (na cztery edycje) i po raz trzeci otrzyma dofinansowanie. Za pierwszym razem wniosek przygotowywał pan Stefan Grzegorski, dwa kolejne opracował Radosław Piechowiak. W poprzedniej edycji zakupiliśmy m. in. sprzęt widoczny na zdjęciu. Tym razem chcemy kupić bramki dla żaków i kilka innych rzeczy.