Trampkarze w Pierwszym Kroku Pałuckim

W sobotę dwie drużyny złożone z trampkarzy rywalizowały w roli gospodarzy w turniejach Pierwszego Kroku Pałuckiego. W rozgrywkach porannych wapnianie zajęli trzecie miejsce w grupie i w ćwierćfinale wpadli na Akademię Piłkarską Niechanowo. Niestety mimo wielu stworzonych okazji do strzelenia bramek to rywale byli skuteczniejsi i Unici zakończyli udział na miejscach 5.-8. Najlepszym zawodnikiem drużyny trener wybrał Szymona Lihsa.
Unia - Sparta II Janowiec Wlkp. 2:0
Unia - Zjednoczeni Kaczory 3:3
Unia - Arkonia Szczecin 0:2
¼ finału
Unia - Akademia Piłkarska Niechanowo 0:2
Unia: Sz. Lihs, O. Adamczewski (1 bramka), M. Adamski (1), M. Jaruzal (2), N. Sokołowski (1), Sz. Zadroga, W. Sufryt, Sz. Szymański, E. Kuś, J. Ciszewski, trener: R. Piechowiak.

Pozostałe wyniki

Wieczorem, druga nasza drużyna rozegrała jeden mecz więcej, a w końcowej tabeli zajęła miejsce piąte. Najlepszym Bramkarzem turnieju wybrany został jeden z naszych golkiperów - Patryk Andryańczyk. Najlepszym zawodnikiem drużyny trener wybrał Huberta Sikorskiego.
Unia - Wełna Rogoźno 0:2
Unia - Chrobry Gniezno 1:5
Unia - Akademia Futbolu Brzoza 2:1
Unia - Nielba Wągrowiec 0:3
Unia - Sokół Damasławek 0:4
Unia: P. Andryańczyk, T. Dalka, K. Jach, A. Kępiński, D. Majchrzak, K. Nowicki (1 bramka), M. Nowicki, O. Łasut, K. Hałas, M. Nowicki, H. Sikorski (2), trener: R. Piechowiak.

Pozostałe wyniki

Podziękowania za pomoc przy turniejach kierujemy do następujących osób:

Anna Wagner (Dyrektor SP w Wapnie) - udostępnienie sali sportowej,

Pizzeria "Lusia" - rabat na pizzę,

Grzegorz Bogusz - przygotowanie obiektu i dbanie o porządek,

Jarosław Michalski - sędzia główny,

Jakub Hałas - opieka medyczna,

Ewa Sokołowska, Weronika Sokołowska, Aleksandra Jach, Kamila Kępińska - obsługa kawiarenki,

Agnieszka Lihs, Joanna Kuś, Edyta Gaszyńska-Ciszewska, Renata Zadroga, Barbara Adamska, Monika Sikorska, Aleksandra Jach, Katarzyna Dalka - wypieki,

Wiktoria Czerwińska, Kinga Pisarek - zdjęcia,

Jakub Kupczak, Jakub Andrzejewski, Patryk Andryańczyk - sędziowie stolikowi.