Sparing: Unia Wapno - Zamek Gołańcz 4:4

W drugim meczu przygotowawczym, drużyna seniorów zremisowała na własnym boisku z Zamkiem Gołańcz 4:4. Bramki strzelali: Jakub Solecki-2, Kamil Barkowski oraz Łukasz Wiśniewski. Mimo strzelenia czterech bramek, Wapnianie po raz kolejny razili nieskutecznością. Przez większość meczu dominowali, lecz stracili aż cztery bramki, które były konsekwencją przeciętnej gry obrony i braku koncentracji całej drużyny. Mecz trwał nietypowo 3x30 minut. W drużynie gospodarzy wystąpiło kilku juniorów, którzy mieli okazję do sprawdzenia i pokazania swoich umiejętności na tle dużo starszych graczy. W kolejnym meczu sparingowym Unici podejmą drużynę Sokoła Damasławek. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 17:00 na boisku w Wapnie. Serdecznie zapraszamy!