(J)Juniorzy zagrali na Kedrol - cup

W minioną sobotę odbyła się VII edycja turnieju organizowanego przez Wójta Gminy Wapno - p. Zbigniewa Grabowskiego pod nazwą Kedrol-cup. W tegorocznej edycji wzięło udział 11 zespołów, w tym juniorzy Unii Wapno (najmłodszy zespół na turnieju). Unici trafili do grupy z Olimpią Tupadły, Spryciarzami (Wapno), Świątkowem oraz Gminą Kłecko. Mimo ambitnej walki Naszym zawodnikom nie udało się zdobyć choćby punktu. Warto dodać że we wszystkich drużynach rywali występowali zawodnicy z doświadczeniem co najmniej na poziomie ligi okręgowej. W meczu o 9 miejsce Unici zagrali z drużyną Oldboy's Wągrowiec. Jako że w regulaminowym czasie gry padł remis 1:1 o zwycięstwie decydowały rzuty karne, które wykonywali lepiej młodzi Unici, pokonując rywali 2:0. Turniej wygrał zespół Zjednoczonych Kaczory.

Unia: D.Czechowski - M.Kania, J.Kupczak, M.Nawrocki, A.Piechowiak (1 bramka), A.Przykłocki, J.Szczukowski, M.Szczepara, S.Wiśniewski, R.Wochal

Wyniki:

UNIA - Olimpia Tupadły 0:2

UNIA - Gmina Kłecko 0:2

UNIA - Spryciarze 0:1

UNIA - Świątkowo 0:2

o 9 miejsce

UNIA - Oldboy's Wągrowiec 1:1 (A.Piechowiak) karne 2:0 (S.Wiśniewski, A.Przykłocki,pierwszego karnego obronił D.Czechowski, drugi strzał był niecelny).