Czas na Młodzików i Juniorów

W sobotę kolejne drużyny Unii przystąpią do Halowych Mistrzostw OZPN w Pile. Młodziki zagrają w wapieńskiej hali w turnieju eliminacyjnym. Ich przeciwnikami będą zespoły Polonii Chodzież, Sokoła Szamocin, Nielby Wągrowiec, Sokoła Damasławek i (o ile dojedzie) Sokoła Mieścisko. Początek zmagań o godz. 9.00, Unici zagrają o 9.10, 9,30, 10.10, 10.30 i 11.00. Awans do finału uzyskają dwie najlepsze drużyny i jedna z trzeciego miejsca z najlepszym bilansem (są trzy grupy eliminacyjne).

Tego samego dnia w turnieju finałowym powalczą Juniorzy. Trafili oni do grupy B, w której zmierzą się z broniącym tytułu mistrzowskiego GLKS Wysoka, Koroną Stróżewo, Polonią Piła i Lubuszaninem Trzcianka. Turniej odbędzie się w Chodzieży i też rozpocznie się o godz. 9.00.