(S) UNIA Wapno - Korona Stróżewo 3:3 (2:2)

Unia: T. Pankowski - T. Żarnowski, G. Olszewski, S. Maksym(C), M. Chojnacki - K. Seidel, M. Seidel, J. Solecki, M. Będzitko - K. Barkowski, M. Chlebowski

Z ławki wchodzili: P. Waniak, Sz. Mikołajczyk

Bramki dla Unii: M. Chlebowski, S. Maksym, J. Solecki

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla Unitów, którzy szybko objęli dwubramkowe prowadzenie, najpierw po rzucie karnym , a następnie po świetnej akcji całego zespołu. Niestety w kolejnych fragmentach gry Unici nie wyglądali zbyt dobrze. Efektem tego był przestrzelony rzut karny, a następnie szybko stracone dwie bramki. Na domiar złego w 40 minucie boisko opuścić musiał Karol Seidel po czerwonej kartce. Na drugą połowęzawodnicy z Wapna wyszli bardzo zmotywowani, lecz szybko, bo już w 50 minucie stracili kolejną bramkę . Po tej bramce zawodnicy gości cofnęli się głęboko do obrony,a Unici ruszyli z atakami. Rezultatem tego była wyrównująca bramka z rzutu karnego Jakuba Soleckiego. Zawodnicy Unii mięli jeszcze swoje sytuacje, lecz nie zdołali wykorzystać. W samej końcówce meczu drugą żółtą kartką został ukarany kapitan gości, w efekcie czego musiał on opuścić boisko. Warto też zaznaczyć ,że tego dnia sędziowie nie mieli swojego dnia , którzy mylili się wielokrotnie na niekorzyść obu drużyn .