Rozgrywki młodzieżowe

Znamy już podział drużyn w rozgrywkach młodzieżowych. Juniorzy Starsi zagrają w grupie II z Płomieniem Połajewo, Koroną Stróżewo, Orłem Pęckowo, Fortuną Wieleń, Sokołem Damasławek, KS Leżenica, Leśnymi Zawada, Błyskawicą Nieżychowo, Golnicą Ryczywół, Lubuszaninem Trzcianka, Iskrą Szydłowo oraz GLKS Wysoka. Drużyna z pierwszego miejsca zagra o tytuł mistrzowski. Trampkarze trafili również do II grupy i zmierzą się z Zamkiem Gołańcz, Sokołem Damasławek, Leśnikiem Margonin, Sokołem Szamocin i Iskrą Wyszyny. Jesienią rozegrają dwa mecze z każdym rywalem. Dwie najlepsze drużyny awansują do grupy finałowej, reszta zagra w grupie pocieszenia. Młodziki rywalizować będą w taki sam sposób i także w grupie II, a spotkają się z Sokołem Damasławek, Wełną Skoki, Sokołem Szamocin i Leśnikiem Margonin. Juniorzy ligowe zmagania rozpoczną 22/23 sierpnia, Trampkarze 29/30 sierpnia lub 5/6 września, a Młodziki 5/6 września. Nasza najmłodsza drużyna, czyli Orliki, trafili do grupy IV i zmierzą się w systemie turniejowym z Zamkiem Gołańcz, Sokołem Szamocin, Leśnikiem Margonin i Stellą Białośliwie.