Zmiana grup Juniorów Starszych

Po zmianie na stanowisku przewodniczącego Wydziału Gier i Ewidencji w OZPN w Pile, na tydzień przed planowanym startem ligi dokonano także zmiany podziału grup Juniorów Starszych. Zamiast dwóch utworzono trzy grupy. Unici trafili do grupy pierwszej, w której zmierzą się z Nielbą Wągrowiec, Pogonią Łobżenica, Koroną Stróżewo, Orłem Osiek n/Notecią, Stellą Białośliwie, Błyskawicą Nieżychowo i Sokołem Damasławek. Pierwszy mecz zagrają w Wapnie 5 września o godz. 14.30 z Koroną. Po siedmiu meczach rundy jesiennej trzy najlepsze drużyny z każdej grupy trafią do grupy mistrzowskiej, w której zagrają po razie każdy z każdym. Pozostałe zespoły zagrają wiosną mecz i rewanż. Rozgrywki w takiej formie śmiało można określić mianem karykaturalnych.