Wiosenny etap rozgrywek młodzieżowych

Rozgrywki młodzieżowe wystartują wiosną w nowej formule. Na podstawie wyników osiągniętych jesienią drużyny podzielono na uczestników Pilskiej Ligi Mistrzów, Pilskiej Ligi Europy oraz Lig Regionalnych. Z czterech naszych drużyn młodzieżowych trzy zagrają w Lidze Regionalnej (LR), a jedna (Orliki) awansowała do Pilskiej Ligi Europy (PLE). Poniżej przedstawiamy skład grup, do których trafiły nasze zespoły.

Juniorzy

LR gr. 2: Sokół Damasławek, Orzeł Osiek n/Notecią, Unia Wapno, Korona Dębno, Błyskawica Nieżychowo.

Trampkarze

LR gr. 2: Wełna Skoki, Sokół Szamocin, Unia Wapno, Zamek Gołańcz, Noteć Dziembowo, Orzeł Osiek n/Notecią.

Młodziki

LR 2: Unia Wapno, Sokół Mieścisko, Golnica Ryczywół, Iskra Wyszyny, Leśnik Margonin, Korona Stróżewo.

Orliki

PLE gr. 2: Sokół Mieścisko, Golnica Ryczywół, Sokół Damasławek, Unia Wapno, Stella Białośliwie.