Rozgrywki młodzieżowe - informacje

Przed nami kolejny sezon ligowych zmagań. Do rozgrywek zostały zgłoszone cztery drużyny młodzieżowe. Tym razem będą to juniorzy młodsi, dwie drużyny młodzików oraz orliki. Zaszły również zmiany wśród kadry szkoleniowej. Z Klubem rozstał się Mariusz Łasut - dotychczasowy trener Orlików, któremu dziękujemy za współpracę. Na trenerską ławkę powrócił natomiast Radosław Piechowiak. Poniżej prezentujemy, którzy trenerzy poprowadzą poszczególne drużyny w nowym sezonie oraz w jakich grupach zagrają ich podopieczni:

Juniorzy Młodsi - Andrzej Linetty (tel.: 791-010-540), gr. I: Sokół Damasławek, Czarni Ferdynandowo, Pogoń Łobżenica, Łobzonka Wyrzysk, Orzeł Osiek n/Notecią, Orzeł Lipka, Noteć Dziembowo.

Młodziki (Liga Europy) - Tomasz Pankowski (tel.: 608-189-711), gr. II: Wełna Skoki, Leśnik Margonin, Sokół Damasławek, Sokół Szamocin, Pogoń Łobżenica.

Młodziki (Liga Regionalna) - Radosław Piechowiak (tel.: 604-412-743), gr. II: Iskra Wyszyny, Korona Stróżewo, Golnica Ryczywół, Sokół Mieścisko, Zamek Gołańcz.

Orliki (Grupa początkująca) - Maciej Mężydło (tel.: 696-052-909), gr. II: Sokół Calcio Mieścisko, Wełna Skoki, Golnica Ryczywół, Iskra Wyszyny.