Orliki na piątkę

Dzięki zaproszeniu przez drużynę Skry wapieńskie Orliki wystąpiły w XVI Turnieju Piłki Nożnej Młodzieżowej im. J. Januszewskiego w Paterku. W zawodach rywalizowało sześć drużyn podzielonych na dwie grupy. Unici trafili do grupy B razem z gospodarzami i MKS Łochowo. W pierwszym meczu stremowani wapnianie musieli przełknąć gorycz wysokiej porażki. W drugim wynik ważył się do samego końca, niestety rywale wykazali się większym doświadczeniem. Naszym Orlikom pozostała więc walka o piąte miejsce. Mecz z GLZS Sadki rozpoczął się niefortunnie od straty dwóch bramek, ale potem do głosu doszli Unici i strzelili rywalom pięć goli. A ponieważ nie stracili ich już więcej, tym samym wywalczyli piąte miejsce. Bramki dla wapnian w turnieju strzelali: Ksawier Pawłowski, Patryk Andryańczyk i Filip Majchrowicz - po dwie. Turniej wygrał zespół MKS Łochowo.

Unia - Skra Paterek 0:13

Unia - MKS Łochowo 1:3

Unia - GLZS Sadki 5:2

Unia: Szymon Lihs, Kacper Nowicki, Oskar Grabarski, Łukasz Kabaciński, Patryk Andryańczyk, Filip Majchrowicz, Paweł Sajnaj, Ksawier Pawłowski, Nikodem Solecki, Kacper Sokołowski, Fabian Adamczewski. Trener: Radosław Piechowiak.

Opiekunowie: Magdalena Pawłowska i Mariusz Andryańczyk.

Powiązana galeria: