(M) Spotkanie podsumowujące sezon 2017/2018
W miniony czwartek drugi zespół Młodzików spotkał się wraz z rodzicami na podsumowaniu sezonu. Mimo wakacyjnego terminu frekwencja dopisała. Pogoda również była łaskawa i zapowiadane na ten dzień burze ominęły wapieński stadion szerokim łukiem. Podczas spotkania nie zabrakło wyróżnień. Zapracowali na nie następujący zawodnicy:
1. Za najlepszą frekwencję na treningach:
- Szymon Lihs (tylko dwa opuszczone treningi!),
- Mikołaj Grewling,
- Mateusz Cyganek,
- Maciej Adamski.
Szymon zanotował też udział we wszystkich osiemnastu meczach ligowych.
2. Najlepsi strzelcy:
- Maciej Adamski,
- Szymon Grajek.
Oprócz tego każdy z zawodników otrzymał zestaw upominków. Trener R. Piechowiak podziękował również rodzicom, na których zawsze można było liczyć. Szczególne podziękowania otrzymała p. Agnieszka Lihs – za społeczne pełnienie funkcji pomocy medycznej na wielu meczach ligowych.
Poza wyróżnieniami zawodnicy i rodzice wzięli udział w konkursie wiedzy piłkarskiej. W tej rywalizacji wszyscy wypadli na szóstkę (tyle też było pytań). Rozegrano również mecz pomiędzy rodzicami i dziećmi. Tutaj o wyniku zadecydował sprytny manewr starszyzny. Otóż po pierwszej, wyrównanej połowie, dostarczono pizze z Pizzerii „Lusia”. Mimo, że na drugą część meczu młodziki wystawiły nowych zawodników, to po spałaszowaniu pizzy biegało im się jakby ciężej. A na czym polegał manewr rodziców? Oni zjedli dopiero po meczu :-)

W nowym sezonie zawodnicy z drużyn Młodzików podzielą się na dwa zespoły. Starsi (rocznik 2005) przejdą z trenerem R. Piechowiakiem do Trampkarzy, a młodsi pozostaną w Młodzikach z trenerem T. Pankowskim.