(M) Młodziki wygrywają w Stróżewie, młodziki wygrywają ligę !

Korona Stróżewo - Unia Wapno 0-6 (0-2))

Bramki dla Unii: G. Figiel 2, O. Baczyński, S. Kabaciński, E. Pawłowski, K. Jakubowski

Młodzicy Unii w piątkowe popołudnie udali się do Stróżewa na mecz z miejscową Koroną. Chłopcy zagrali bardzo ambitnie i walecznie. Mecz obfitował w wiele ciekawych akcji, które podobały się wszystkim zgromadzonym kibicom. Po ostatnim gwizdku sędziego, wapieńskie młodziki mogły się cieszyć z wywalczonego mistrzostwa ligi, na które ciężko pracowali przez cały sezon. Brawo zespół !!!

Ostatni mecz ligowy, młodziki zagrają we wtorek 6 czerwca w Wapnie, a przeciwnikiem Unii będzie Leśnik Margonin. Unia wystąpiła dzisiaj w następującym składzie:

O. Grabarski, R. Baczyński (C), E. Pawłowski, Sz. Pezacki, H. Przesławski, F. Majchrowicz, K. Pawłowski, O. Baczyński, G. Figiel

Ponadto zagrali: K. Jakubowski, J. Andrzejewski, Sz. Grajek, P. Baczyński, Ł. Kabaciński, S. Kabaciński