Kiedy, z kim, gdzie?

W styczniu rozpoczną się eliminacje Halowych Mistrzostw OZPN w Pile. W rozgrywkach wystartują wszystkie nasze drużyny młodzieżowe, a dwa z turniejów eliminacyjnych odbędą się w Wapnie.

7 stycznia na własnym terenie o awans do finału powalczą Trampkarze i Młodziki. Trampkarze rozpoczną o godz. 9.00 i zmierzą się z dwiema drużynami Nielby Wągrowiec oraz dwiema drużynami Sokoła Damasławek. Tuż po nich, od godz. 12.00, rywalizować będą Młodziki, którzy zagrają z Nielbą Wągrowiec, Sokołem Mieścisko, Sokołem Damasławek i Wełną Skoki.

Na turniej eliminacyjny do Skoków wybiorą się natomiast Orliki. Tutaj termin nie jest jeszcze znany, ale wiemy, że nasi najmłodsi zmierzą się z dwiema drużynami Polonii Chodzież, Sokołem Mieścisko, Nielbą Wągrowiec, Sokołem Damasławek i Wełną Skoki.

Ostatnia z naszych drużyn powalczy od razu w finale. 11 lutego w Chodzieży od godz. 9.00 Juniorzy grać będą z Orłem Lipka, Polonią Chodzież, Lubuszaninem Trzcianka, GLKS Wysoka, Koroną Stróżewo i Spartą Złotów.